Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 21.07.2011, 08:37
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No tak przemęczone strasznie nasze pupilki po tamtym sezonie ... Mocna liga, puchary ...
Nie dzień a np. tydzień ....
Nie trzeba potem zbijać wagi, odbudowywać masy mięśniowej itp
W zimie sobie odpoczną .... nawet jeśli, w co wierzę, na wiosnę w pucharach grać będziemy.
Pokaż mi 1 profesjonalny europejski klub który tak robi.
To jest bardzo dobra droga do łapania kontuzji.
Odpowiedz cytując