No tak przemęczone strasznie nasze pupilki po tamtym sezonie ... Mocna liga, puchary ...
Nie dzień a np. tydzień ....
Nie trzeba potem zbijać wagi, odbudowywać masy mięśniowej itp
W zimie sobie odpoczną .... nawet jeśli, w co wierzę, na wiosnę w pucharach grać będziemy.