Grantar napisał(a):

Wg wszelkich danych (statystyki ligi, wywiad Genkowa, skróty meczów) Litex ma bardzo dobrą obronę i dobry atak.
Wisła natomiast może mieć przewagę w środku pola ...
Niestety niektóre warianty być może lepsze od aktualnego nie będą mogły być dostatecznie sprawdzone ... tzn Garguła/Jirsak zamiast kogoś z pary Wilk/Sobol. Zagramy we wtorek parą Wilk Sobol. Taktyka będzie więc defensywna z liczeniem na błysk (indywidualną akcję) któregoś z trójki Małecki, Melixon, Iliew.
Na tyle co znam Maskanta możliwa jest 1 korekta składu: za Małeckiego - Garguła/Jirsak.
Liczę że nasz trener wymyśli coś w temacie stałych fragmentów gry ... (bardzo ważny element w meczach wyjazdowych), nie można pozostawić tego elementu do zarządzania jedynie Małeckiemu ... Wariantowość naszych stałych fragmentów jest słaba ... a przecież Chavez to nie jest Marcelo czy Cleber i same dośrodkowania to za mało by zaskoczyć przeciwników.
Tak w ogóle to widać że grając w pucharach trzeba przygotowania rozpoczynać wcześniej .... Całe szczęście ze liga Bułgarska też jeszcze nie gra.
|
No tak... dzień po skończeniu ligi jedziemy na obóz
