martin_6 napisał(a):

Do 300-400 zł czegoś używanego szukam.
Priorytetem jest internet. Koniecznie wi-fi, android. Mile widziany dobry aparat oczywiście, choć to nie priorytet, no i ogólnie jak najlepsze osiągi.
Rozważałem LG GT540, LG Swift ME P350 i Sony Ericsson Xperia X8. Za GT540 przemawia cena, za Swiftem oprogramowanie (Android 2.2, pozostałe możliwość aktualizacji co najwyżej do 2.1), za to gorszy niż w pozostałych dwu modelach wyświetlacz. X8 w sumie niespecjalnie czymkolwiek się wyróżnia od GT540, poza wyższą ceną.
Oczywiście inne propozycje też mile widziane.
|
I do X8, i do GT540 możesz wgrać Androida 2.2 i 2.3, tylko, że modowanego. Nie wiem, jak z modowanym w GT540 (bo dawno temu go miałem, gdy jeszcze nie było ich), natomiast miałem w marcu X8 i testowałem i 2.2 i 2.3.
2.3 wtedy było strasznie niestabilne, wieszało się, wyskakiwały błędy, natomiast 2.2 było bardzo dopracowane już wtedy, a co lepsze - do tej pory ma "wsparcie".
Ja z tych bym brał albo X8 albo Swifta.