Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2407
Stary 21.07.2011, 05:05
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Na wyjazdach za dobrze Wiśle nie idzie. W Łoweczu remis bramkowy biorę w ciemno.
W sparingu z Litexem wygralismy przeciez... na wyjeździe. Litex to dobra druzyna ale obowiazkiem Wisly jest wygrac w dwumeczu.
Odpowiedz cytując