|
Do 300-400 zł czegoś używanego szukam.
Priorytetem jest internet. Koniecznie wi-fi, android. Mile widziany dobry aparat oczywiście, choć to nie priorytet, no i ogólnie jak najlepsze osiągi.
Rozważałem LG GT540, LG Swift ME P350 i Sony Ericsson Xperia X8. Za GT540 przemawia cena, za Swiftem oprogramowanie (Android 2.2, pozostałe możliwość aktualizacji co najwyżej do 2.1), za to gorszy niż w pozostałych dwu modelach wyświetlacz. X8 w sumie niespecjalnie czymkolwiek się wyróżnia od GT540, poza wyższą ceną.
Oczywiście inne propozycje też mile widziane.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 21.07.2011 o godz. 01:05.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|