Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2399
Stary 21.07.2011, 00:20
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Jaliens zagrał ok.
Ty chcesz wprowadzac na najwazniejszy mecz Wisly w tym roku chlopa, ktory w poprzednich 2 sparingach spowodował utratę dwóch goli.Oprocz tego jest kompletnie niezgrany z drużyną.
Całkiem odważny ruch.
no fakt, masz racje aczkolwiek Jovanovic ma za sobą już gre w LM i to w ostatnim sezonie a nie 5 czy 10 lat temu i uwazam że tylko kwestią tygodni będzie aż wywalczy sobie pewne miejsce w pierwszej 11-ce Wisełki jak Illev który jak to sie mówi robi różnice
Do sparingów ja wielkiej wagi nie przywiązuje bo równie dobrze można obawiniac Chaveza za bramke z Dynamem Bukareszt a przecież to najlepszy obrońca w drużynie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.07.2011 o godz. 00:25.
Odpowiedz cytując