noff napisał(a):

Pewnie dlatego obalony mit, że dla kogoś wschód to Karpaty, a nie ex ZSRR.
W ostatnich 2 dekadach wschodnie kluby, które w Europie coś znaczyły to: Spartak Moskwa, Dynamo Kijów, CSKA Moskwa, Zenit St. Petersburg i ostatnio Szachtar Donieck.
I obiecuję Ci, że żadne Schalke, PSV czy Seville nie chciałyby ich w grupach LM czy LE spotykać. Więc nie tłumacz obalenia mitów niepowodzeniami klubów jugolskich, rumuśkich czy bułgarskich.
|
Ate te kluby Rosyjskie i Ukraińskie które wymieniłeś nie stały się potęgami dzięki pieniądzom z LM tylko dzięki własnym wkładom lokalnych oligarchów. Liga Rosyjska jest tak bogata że tam 2go ligowe kluby robia transfery za kilka(naście) milionów €, a ligi Mistrzów nigdy nie widziały i nie zobaczą ...
Kasa z LM rozpłynie się tak jak kasa Lecha z pucharów. Teraz wielkie halo że pokradli prezesi a zabrakło kasy w klubie.
Co robi normalny człowiek jak mu kłada przed nosem 28 mln zł ? Zabiera w kieszeń i spie%$# na Madagaskar.