Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2395
Stary 20.07.2011, 23:38
no ale słabszych zespołów od Litexu w fazie grupowej LM już nie ma.Jak sie ich nie ogra to nie ma co sobie zawracac głowy LM na kilka lat.

Obawiam sie najbardziej postawy Palijcia i Jaliensa.Nie wiadomo czego sie można spodziewac po ich interwencjach.Maaskant raczej nic nie będzie zmieniał ale ja bym postawił na Diaza na boku i na Jovanovicia w środku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.07.2011 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując