Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2394
Stary 20.07.2011, 23:33
dzollo napisał(a):
Gdyby we wczorajszym meczu zamiast Skonto mielibyśmy za rywala Karabach, moim zdaniem byłby to nasz ostatni mecz w tej edycji LM.
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Nostradamus nie powstydził by się takiej przepowiedni. Kolega ma pewnie szklaną kule w domu a, że za dużo wczoraj sobie wypił, to do teraz go nie puściło i bawi się w wróżkę. Tak to jest sprzedawać dzieciom alkohol
.......
Odpowiedz cytując