dzollo napisał(a):

|
Jeszcze parę lat temu sraliśmy w gacię, żeby nie trafić na drużyny z tego prawdziwego "topu" jak Real czy Barcelona, reszta była jak najbardziej do przejścia. Dzisiaj sramy w gacie przed Litexem Łowecz, a co najgorsze te sranie jest jak najbardziej uzasadnione, aż strach pomyśleć co będzie za kolejnych parę lat.
|
wiesz to sranie w gacie udzielilo sie po tych wybrykach z ostatnich wystepow pucharowych i teraz kazdy woli dmuchac na zimne.Ja Cie rozumiem pare lat temu jak uslyszales wynik losowania to tylko jekłes o ....a znowu Barsa albo no nie ....a teraz Real i zacisnales wary i a nóż sie uda,teraz grajac z druzyna poziomem Legii czy Lecha twierdzimy ze bedzie ciezko ,nikt nie mowi ze bedzie lekko ale faktycznie srac przed takim Liteksem to troche przesada

