Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14547
Stary 20.07.2011, 23:22
Hmm, przecież to nadal będzie Miejski Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Przynajmniej tak będzie nazywany na mapach, w dokumentach itp. Pepsi Arena będzie używane jedynie w odniesieniu do meczów Legii w mediach. Nie wiem o co się burzyć, obie nazwy będa poprawne i obu będzie można używać. Jeśli 0 22 będziesz się wybierał na stadion nikt ci nie nakaże mówić na niego Pepsi Arena.
Odpowiedz cytując