|
Hmm, przecież to nadal będzie Miejski Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Przynajmniej tak będzie nazywany na mapach, w dokumentach itp. Pepsi Arena będzie używane jedynie w odniesieniu do meczów Legii w mediach. Nie wiem o co się burzyć, obie nazwy będa poprawne i obu będzie można używać. Jeśli 0 22 będziesz się wybierał na stadion nikt ci nie nakaże mówić na niego Pepsi Arena.
|