Świetną pozycję negocjacyjną?
Tak świetną, że szukają od kilku lat sponsora na koszulkę za marne 3,5-4 mln zł i nawet taki nie chce się pojawić.
Ja wiem, że żyjemy wciąż przeszłością, a z drugiej strony wizją o świetlanej przyszłości jednak kreowania innej rzeczywistości niż jest naprawdę mija się z celem. Pozycja Legii pod władaniem ITI jest jaka jest, nie dość, że znaczenie w Europie jest obecnie żadne to nawet w Polsce pompując taką kasę ITI zgarnęło tylko 1 MP. Jaki sponsor wyłoży więcej od Pepsi w takiej sytuacji?
PS. Niebieski kolor to żenada o czym pisałem już w innym miejscu.