0 22 napisał(a):

|
A do mnie to co Ty piszesz. I nie dogadamy się, bo Ty to traktujesz jako biznes. Tu zarobimy 5% więcej, tu 6% więcej, a tu 3 % i dzięki temu będziemy mieć budżet o 13% większy niż w sezonie Y albo X.
|
Dalej się kompletnie nie rozumiemy. Ja od samego początku pomijam aspekty związane z kasą dla Waltera, z tym co zrobiło miasto, a nawet z moją subiektywną oceną tego zdarzenia skupiając się wyłącznie na analizie cyferek. Tak cyferek, bo jedynie to nam pozostaje w tej sytuacji.
Prawdopodobnie pogląd na tą sytuację mamy podobny, ale Ty chciałbyś dziesiątek milionów, aby być choć częściowo zadowolonym, a ja twierdzę, że jeśli kwota 6 mln zł (18 mln zł w przeciągu 3 lat) jest prawdziwa to zrobiono niezły deal.