Kibic1928 napisał(a):

|
Następny... po kiego ch**** piszesz takie bzdety?
|
Heh myślałem że się tak rozpędzi że przewidzi układ tabeli na koniec sezonu i pełny skłąd Ligi Mistrzów na sezon 2012/2013
Rozumiem puszczenie wodzu fantacji ale podawć wyniki meczów 4 rundy eliminacji z hipotetycznym przeciwnikiem
