|
Jak do klubu przyjdzie jeszcze jeden prawy/środkowy obrońca, to będzie można wystawić dwie, w miarę równe jedenastki, tak mi się wydaje po dzisiejszym sparingu.
Albo inaczej - teraz jedynym zawodnikiem, który znacząco odstaje jest Kowalski, poza nim każdy zawodnik prezentuje minimum ligowy poziom, albo wiele wskazuje na to, że nie będzie od niego odbiegać (Biton, Nunez, Jovanović). Teraz trzeba zacząć systematycznie wymieniać starszym (Jaliens, Sobolewski) i najsłabszych (Kowalski) na zawodników prezentujących wyższy poziom.
|