Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2387
Stary 20.07.2011, 22:45
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Iii runda:
kopenhaga-shamrock
genk-partizan
rangers-malmo
maccabi-maribor
hjk-dinamo
apoel-slovan
ekranas-bate
litex-Wisła
rosenborg-plzen
zestafoni-sturm

podkreŚliŁem moich kandydatÓw do awansu.myŚle Że w buŁgari bĘdzie 1-1 a na reymonta Wisła wygra 3-1.
W iv rundzie przewiduje Że trafimy na bate i w pierwszym meczu na reymonta wygramy 3-1 a na biaŁorusi zremisujemy 0-0.
W fazie grupowej zagrajĄ:wisŁa,rangers,kopehaga,rosenborg,maccabi
faza grupowa:
Manchester united
valencia
Wisła Kraków
napoli
taki optymizm)
Następny... po kiego ch**** piszesz takie bzdety?
Odpowiedz cytując