|
Miała być, i było takie info, ale nie oficjalnie podane przez wislakrakow.com
Oficjalna strona niczego takiego nie podała, tylko info do zniżek dla posiadaczy karnetów.
Więc jak nie wiecie jak było to nie piszcie postów typu : Ktoś to policzył i zniknęło...
Klub nic o takiej zniżce nie poinformował.
|