Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22826
Stary 20.07.2011, 21:59
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
mam problem z telefonem Nokia 5800 xm

mianowicie chodzi o to , ze spadł mi telefon i nie chce sie włączyc

co mogło sie zepsuć i ile moze kosztować wymiana tej rzeczy ?
Z jakiej wysokości spadł i na co?
Generalnie ciężko określić, bo mogło parę rzeczy pójść, nawet cała płyta główna.
Spróbuj uderzyć do TEGO komisu na Starowiślnej, bo Oni raczej za sprawdzenie nie biorą nic - jak oddawałem zalaną X8 to dogadałem się z nimi tak, że jeżeli po umyciu w wanience ultradźwiękowej telefon wstanie, to zapłacę Im, a jeżeli nie, to nie. Telefon nie wstał, słowa dotrzymali. Wiem, że inny typ uszkodzenia, ale oddawałem nie tylko ten telefon, i zawsze było wszystko OK. Zresztą, nawet jeżeli będą chcieli za sprawdzenie, to warto - w przypadku, gdybyś chciał naprawiać u Nich, ceny mają niskie.

tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post

Mam pytanie - jadę w okolice Świnoujścia. Nie mam dowodu osobistego ani paszportu, tylko legitymację szkolną (jestem niepełnoletni). Dam radę przekroczyć granicę z Niemcami? A jeżeli tak, to co by mogło się stać, jakbym przekroczył granicę, i by mnie np. zatrzymali?
Podbijam...
Odpowiedz cytując