Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14538
Stary 20.07.2011, 21:24
0 22 napisał(a):Wyświetl post
1. To bardzo często jest tożsame.

2. Chcę po prostu udowodnić, że bardzo rzadko się zdarza by jeden z największych klubów w swoim kraju decydował się na tak żałosną komerchę.

Po mojemu tego nie da się udowodnić z przynajmniej dwóch powodów.
Po pierwsze komercyjne nazwy stadionów są praktyką stosunkowo świeżą i wg mnie lista takich obiektów będzie rosnąć.
A po drugie rozumiem, że dla Ciebie Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego jest świętością, wcale się temu nie dziwię. Ale nie możesz go porównywać do Camp Nou, Santiago Bernabeu, Old Trafford, San Siro i wielu innych, które same sobą stanowią wartość marketingową w skali świata i nikt o sprzedaży ich nazw nawet nie myśli.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 20.07.2011 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując