Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
14537
20.07.2011, 21:21
heh widzę, że temat Ekstraklasy zmienia się w pogadankę Legionistów na temat swojego stadionu...
Ciekawe spostrzeżenia na ten temat ->
http://www.weszlo.com/news/7268-Jak_...zonych_glupkow
Czy to prawda?
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol