Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14537
Stary 20.07.2011, 21:21
heh widzę, że temat Ekstraklasy zmienia się w pogadankę Legionistów na temat swojego stadionu...

Ciekawe spostrzeżenia na ten temat -> http://www.weszlo.com/news/7268-Jak_...zonych_glupkow

Czy to prawda?
Odpowiedz cytując