Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu
Offline
#
3386
20.07.2011, 21:15
Gdzie znajduje się ten tunel i pod czym dokładnie?
ED.: przed południem ewentualnie coś podpowiem gdyby nikt przez noc nie zgadł.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 20.07.2011 o godz. 21:50.
snikki_(konto-usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snikki_(konto-usuniete)