Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2378
Stary 20.07.2011, 21:00
W pierwszym meczu z Litexem -
Oczywiście każde nasze zwycięstwo biorę w ciemno.
Bramkowy remis (1:1, 2:2, w wyższy nie wierze) też ustawia nas w kontekście rewanżu w niezłej pozycji.
Jeśli już porażka (TFU !), to uważam, że jak przegramy wyżej niż 2:1 to będziemy lekko w d*upie, przy 1:0 podobnie.
Odpowiedz cytując