Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2377
Stary 20.07.2011, 20:57
Dla mnie możemy grać padake do IV rundy. Ważne, abyśmy z tą padaką awansowali dalej W fazie grupowej LM już powinniśmy grać dobrze
Odpowiedz cytując