Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2376
Stary 20.07.2011, 20:57
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Ty chyba żartujesz .... co nam groziło przy stanie 1:0 Skonto by walnęło 2 bramki po wprowadzeniu Nuneza ...?
Wystarczyło, żeby strzeliło jedną, i już zrobiłoby się nerwowo jak cholera - oni by przycisnęli i kto wie, jak zachowałaby się nasza obrona. Pamiętasz taki mecz w...marcu? Klub z I ligi...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując