Miguelito napisał(a):

|
No niby tak, ale naszej cudownej ściany nad wejściem nie omieszkali pokazac, kiedy zawodnicy wychodzili na boisko.
|
a jak mieli ustawić kamerę? kamerzysta miał się położyć na trawie specjalnie żeby nie pokazać betonu?

cóż, widocznie nie był wtajemniczony w naszą polemikę o wstydliwej fuszerce w owym miejscu.
Gorzej że ponoć Borek miał jakieś "ale" i szydził na wizji z naszego Highbury :(
W temacie meczowym...coś mi jednak mówi że może być łatwiejszy mecz niż ze Skonto. Ale też i w Bułgarii twierdzą że jesteśmy do przejścia.