Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2371
Stary 20.07.2011, 20:28
Miguelito napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, ale naszej cudownej ściany nad wejściem nie omieszkali pokazac, kiedy zawodnicy wychodzili na boisko.
a jak mieli ustawić kamerę? kamerzysta miał się położyć na trawie specjalnie żeby nie pokazać betonu? cóż, widocznie nie był wtajemniczony w naszą polemikę o wstydliwej fuszerce w owym miejscu.

Gorzej że ponoć Borek miał jakieś "ale" i szydził na wizji z naszego Highbury :(

W temacie meczowym...coś mi jednak mówi że może być łatwiejszy mecz niż ze Skonto. Ale też i w Bułgarii twierdzą że jesteśmy do przejścia.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 20.07.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując