|
Senior Member
Offline
|
#5383

20.07.2011, 20:11
|
Cytat:
|
W rundzie jesiennej Wisła Kraków występować będzie w europejskich pucharach. Na każdy mecz w tych rozgrywkach posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu swojego miejsca oraz specjalną, obniżoną cenę biletu.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_jesien_2011/
|
|