|
Nie wiem czy dobrze pamiętam, a czy to nie miało być tak, że jak ktoś kupił bilet na Skonto to potem na III rundę miał mieć taniej i potem znowu na IV (przy zakupie biletu na III), mogę się oczywiście mylić (bo teraz jak szukam to nie mogę znaleźć).
Jak dla mnie ceny na Litex trochę za drogie.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.07.2011 o godz. 20:11.
|