Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
dymion9
Member
Od: 04.2007
Offline
#
2220
20.07.2011, 19:56
Żaden Panie i Panowie sponsor, tylko adidas sobie o nas najzwyczajniej w świecie zapomniał. Informacje od Zbymaka, więc zapewne prawdziwe.
dymion9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dymion9
Znajdź inne posty napisane przez dymion9