|
Naprawdę wierzycie, że Adidas stopuje fabryki, nie pokazuje projektu nowych koszulek przed rozpoczęciem sezonu, bo może się okazać, że wyprodukują np. 100, albo nawet 500 koszulek z logiem firmy, które kiedyś tam może być nieaktualne? Co ma w ogóle Adidas do negocjacji Wisły z potencjalnym nowym sponsorem? Zastanówcie się zamiast pisać głupoty.
|