Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jez
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Oś.Bohaterów Września
Offline
#
5379
20.07.2011, 19:27
PIERWSZEŃSTWO I ZNIŻKA NA EUROPEJSKIE PUCHARY!
W rundzie jesiennej Wisła Kraków występować będzie w europejskich pucharach. Na każdy mecz w tych rozgrywkach posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu swojego miejsca oraz specjalną, obniżoną cenę biletu.
Owszem mam nowy karnet (bez zniżki) na E25. Bilet NORMALNY 49zl , ulgowy 40zl, zatem lojalnościowy w jakiej cenie jest? Mam rozumieć że ulgowy?
Miłość, wierność, całe życie z Wisłą, honor, przyjaźń jest sprawą oczywistą!
Jez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jez
Znajdź inne posty napisane przez Jez