Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 20.07.2011, 19:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na bank zapomnieli o obietnicy "dedykowanych" kostiumów dla Wisły.
Zastanawiające jest,dlaczego Legia nie ma nowych?
Jeśli okaże sie ze pod koniec sierpnia dostaniemy ten sam komplet co Warszawa to będzie zakrawało na lekką ....a kpine.
W opcje ze walczymy o sponsora czy też białą gwiazde nie wierze ni chuja.
Też tak sądze, ale dopuszczam teorię o walce o BG, może ktoś wreszcie wziął sobie do serca te wszystkie apele, akcje i negocjują z Adidasem taką opcję.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując