Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14529
Stary 20.07.2011, 19:24
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Śmiesznie mała? Względem kogo i czego? Jak dla mnie kwota jest w sam raz jak na tej wielkości stadion i na klasę sportową jaką prezentuje obecna Legia.
Względem tego co się sprzedaje. Legia sprzedała ponad 70 letnią historyczną nazwę. Ponadto ma stadion o europejskim standardzie, jest z miasta stołecznego, z jednego z większych krajów UE. Cena jest arcy śmieszna, przy takiej kwocie powinna pęknąć ze śmiechu.

A już w tej chwili pomijam, fakt że sprzedawanie nazwy własnego stadionu jest rzadkością i poza 3-4 klubami nikt ze światowej czołówki takich żartów nie odstawia.

"Przekonajcie nas czymś lepszym, my naprawde nie musimy". Niestety od lat w Legii pracują ludzie którzy sprzedadzą się za dwa dukaty, a wizja miliona euro rocznie jest dla nich tak ekscytująca, że i nazwę klubu, by sprzedali.

Decyzja jest skandaliczna i na pewno nie obejdzie się bez gwizdów na trybunach, osobistych bojkotach produktów pepsi itp.

A Walter z Miklasem niech się zesrają ze szczęścia dzięki temu milionowi.

P.S. Poważnie. Gdybym był prezesem Legii to wolałbym klepać aktualną 'biedę' niż sprzedać coś Takiego za taka kasę..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując