emj10 napisał(a):

|
Śmiesznie mała? Względem kogo i czego? Jak dla mnie kwota jest w sam raz jak na tej wielkości stadion i na klasę sportową jaką prezentuje obecna Legia.
|
Względem tego co się sprzedaje. Legia sprzedała ponad 70 letnią historyczną nazwę. Ponadto ma stadion o europejskim standardzie, jest z miasta stołecznego, z jednego z większych krajów UE. Cena jest arcy śmieszna, przy takiej kwocie powinna pęknąć ze śmiechu.
A już w tej chwili pomijam, fakt że sprzedawanie nazwy własnego stadionu jest rzadkością i poza 3-4 klubami nikt ze światowej czołówki takich żartów nie odstawia.
"Przekonajcie nas czymś lepszym, my naprawde nie musimy". Niestety od lat w Legii pracują ludzie którzy sprzedadzą się za dwa dukaty, a wizja miliona euro rocznie jest dla nich tak ekscytująca, że i nazwę klubu, by sprzedali.
Decyzja jest skandaliczna i na pewno nie obejdzie się bez gwizdów na trybunach, osobistych bojkotach produktów pepsi itp.
A Walter z Miklasem niech się zesrają ze szczęścia dzięki temu milionowi.
P.S. Poważnie. Gdybym był prezesem Legii to wolałbym klepać aktualną 'biedę' niż sprzedać coś Takiego za taka kasę..