Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2367
Stary 20.07.2011, 19:16
Dobrze, ze jest wymagajacy przeciwnik bo nie bedzie sie bronił calym składem i bedzie mozna pograc wiecej pilka. Gra Wisły patrzac na poczatek jest dobra a z kazdym meczem bedzie jeszcze lepsza.
Odpowiedz cytując