krycha napisał(a):

|
Hm ciekawe jak sprawa ma się do np. soku w kartonie. Czy ochrona również zabroniłaby wniesienia go.
|
Tak, zabroniłaby. Nieraz przy wyjściu widziałam poustawiane małe soki w kartonach.
Poza tym, jakiś czas temu na mecz Młodej Ekstraklasy ochroniarz też nie pozwolił wnosić żadnego picia, bo "catering musi zarabiać". Inna sprawa, że caternigu na tym meczu nie było.
