Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5377
Stary 20.07.2011, 19:09
krycha napisał(a):Wyświetl post
Hm ciekawe jak sprawa ma się do np. soku w kartonie. Czy ochrona również zabroniłaby wniesienia go.
Tak, zabroniłaby. Nieraz przy wyjściu widziałam poustawiane małe soki w kartonach.
Poza tym, jakiś czas temu na mecz Młodej Ekstraklasy ochroniarz też nie pozwolił wnosić żadnego picia, bo "catering musi zarabiać". Inna sprawa, że caternigu na tym meczu nie było.
Odpowiedz cytując