Wyświetl pojedynczy post
Lygens
Junior Member
 
Od: 03.2011
Skąd: PBW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12213
Stary 20.07.2011, 19:04
Zaraz nie wytrzymam, Flamengista co ty chcesz od Maora, chłopak nie schodzi poniżej pewnego (wysokiego) poziomu. Pamiętasz jaka po Szymkowiaku była posucha- ile lat szukaliśmy typowego rozgrywajacego. A moim skromnym zdaniem nawet Szymka wygryzłby ze składu. Chłopak ma wszystko-szybkość, technike, przeglad pola....Dla mnie osobiście, jeżeli szybko od Nas nie odejdzie będzie jednym z lepszych grajków na przestrzeni ostatniej dekady w Wiśle
Odpowiedz cytując