|
Ja to powiem tyle ,kiedyś Wisłę chciało się oglądać ... teraz? Gra Wisły powoduje ból głowy. Nasi defensywni jak dla mnie boja się piłki, nie robią przewagi podczas atakowania tylko zostają z tylu.
Nie podoba mi się styl tej drużyny ,no ale póki co wygrywa wiec trzeba zacisnąć zęby i się cieszyć:]
|