Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2366
Stary 20.07.2011, 19:03
Ja to powiem tyle ,kiedyś Wisłę chciało się oglądać ... teraz? Gra Wisły powoduje ból głowy. Nasi defensywni jak dla mnie boja się piłki, nie robią przewagi podczas atakowania tylko zostają z tylu.
Nie podoba mi się styl tej drużyny ,no ale póki co wygrywa wiec trzeba zacisnąć zęby i się cieszyć:]
Odpowiedz cytując