Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4528
Stary 20.07.2011, 19:00
W skrócie meczu z Garbarnią paru zawodniów naprawde się wyróżniało .

Biton wkonci pokazał pare strzałów godnych napastnika , Garguła jest już innym piłkarzem niż jeszcze pół roku- rok temu . Zdecydowanie dochodzi do formy . Małecki powinien się od niego uczyc jak bic wolne i rożne . Boguski ma coraz mniejsze problemy z przyjęciem piłki .
Jovanovic już w któryms sparingu pokazuje że ma najlepsze wyprowadzenie piłki spośród wszystkich naszych środkowych obrońców .

takie luźne uwagi
Odpowiedz cytując