|
W skrócie meczu z Garbarnią paru zawodniów naprawde się wyróżniało .
Biton wkonci pokazał pare strzałów godnych napastnika , Garguła jest już innym piłkarzem niż jeszcze pół roku- rok temu . Zdecydowanie dochodzi do formy . Małecki powinien się od niego uczyc jak bic wolne i rożne . Boguski ma coraz mniejsze problemy z przyjęciem piłki .
Jovanovic już w któryms sparingu pokazuje że ma najlepsze wyprowadzenie piłki spośród wszystkich naszych środkowych obrońców .
takie luźne uwagi
|