Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kasia09
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
22818
20.07.2011, 18:55
czy jest możliwość wzięcia autografów od piłkarzy po treningu ; ) ?
kasia09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasia09
Znajdź inne posty napisane przez kasia09