|
Banita
Offline
|
|
pirat.z.karaibow napisał(a): 
Ja kupiłem karnet w poniedziałek. Nieświadomy że wczorajszy mecz w karnet się nie wlicza, wybrałem się na mecz zaraz po 19. Pod stadionem byłem o 19:30 i od tej godziny stałem w kolejce po bilet. Na stadionie usiadłem dokładnie w 39 minucie.
Ktoś przebije mnie w nieświadomości?
|
Chyba głupoty ...
|
|