Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19249
Stary 20.07.2011, 18:08
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Ja kupiłem karnet w poniedziałek. Nieświadomy że wczorajszy mecz w karnet się nie wlicza, wybrałem się na mecz zaraz po 19. Pod stadionem byłem o 19:30 i od tej godziny stałem w kolejce po bilet. Na stadionie usiadłem dokładnie w 39 minucie.

Ktoś przebije mnie w nieświadomości?
Chyba głupoty ...
Odpowiedz cytując