Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 20.07.2011, 17:41
Angmir napisał(a):Wyświetl post
To kurs na pierwszy mecz a nie awans do 4 rundy.

Mniej wiecej standardowy kurs dla równych sobie drużyn z uwzględnieniem atutu własnego boiska.
kto mówi że to jest na awans? 3.30 to awans obu? ja przewiduje bramkowy remis, wczoraj zobaczyłem progres w grze, powinniśmy coś strzelić a stracić pewnie też stracimy, obrona kuleje. Paljic katastrofa "jest na plaży", Jaliens też czasem poda jakby mu się nie chciało albo jakby nie jadł przez tydzień. Diaz na lewą, może Jovanovic już wyrobił limit błędów i na środek
Odpowiedz cytując