Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Krzysztof
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline
#
1462
20.07.2011, 17:07
Dwumecz ze Skonto na zdjęciach:
--> wczorajszy mecz WISŁA - SKONTO
--> i rozegrany przed tygodniem SKONTO -WISŁA
Krzysztof
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysztof
Odwiedź stronę domową użytkownika Krzysztof!
Znajdź inne posty napisane przez Krzysztof