|
Jak zwykle wychodzą z mroków demony przeszłości. Ludzie ta Wisła która obrywała z Karabachem i Lewatywą to już nie istnieje. Mamy nowych zawodników/trenera. Przecież patrząc na spokojnie to nie jesteśmy wcale słabi. Wydaje mi się ,że obecni piłkarze mają więcej pewności siebie niż większość kibiców.
|