Nie ma możliwości wnoszenia własnych napojów, nawet jeżeli pojemność butelki nie przekracza 0,5 litra i jest to butelka oryginalnie zamknięta.
Butelka traktowana jest jako przedmiot niebezpieczny. Dodatkowo na stadionie nie sprzedawane są napoje w plastikowych butelkach a w papierowych kubkach.
Chcesz się napić Kropli Beskidu? No problem, dostaniesz ją na stadionie- ale w kubeczku na Pepsi
