|
Co pozytywne na wyjeździe jakiegoś kotła na pewno nie będzie. Klub z małej miejscowości. Praktycznie bez ultrasów. Mają niby nowy stadion na 10 tysiecy, ale nie sądzę żeby się bardzo dzieki temu frekwencja poprawiła. W poprzednim sezonie na ligę ich przychodziło ledwo tysiąc,a na lepsze mecze 2,3 tysiące.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.07.2011 o godz. 15:04.
. .
|