Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19247
Stary 20.07.2011, 14:52
Ja kupiłem karnet w poniedziałek. Nieświadomy że wczorajszy mecz w karnet się nie wlicza, wybrałem się na mecz zaraz po 19. Pod stadionem byłem o 19:30 i od tej godziny stałem w kolejce po bilet. Na stadionie usiadłem dokładnie w 39 minucie.

Ktoś przebije mnie w nieświadomości?

Odpowiedz cytując