Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14526
Stary 20.07.2011, 14:06
T-Mobile EKstraklasa na 99,9% od 1-wszej kolejki. Dzisiaj miała się odbyć prezentacja z przedstawieniem sponsora, jednak została odwołana, aby ulepszyć formę prezentacji. Głupia nazwa trochę - zdecydowanie lepsza była Orange ekstraklasa. Teraz nawet cięzko będzie skrótu jakiegoś używać. Wcześniej wiadome - OE - teraz jakie? TE, T-ME ? Cięzko ...
Odpowiedz cytując