|
Na razie nic nie wiadomo. Każdy mecz jest ( jego transmisja ) jest ustalana kilka dni przed. Jedno jest pewne. Jeżeli zagramy w IV rundzie to sygnał jest produkowany przez UEFA i Polsat musi dać mecz na otwartym Polsacie. Ale do tego jeszcze daleka droga.
|