Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3983
Stary 20.07.2011, 13:59
Na razie nic nie wiadomo. Każdy mecz jest ( jego transmisja ) jest ustalana kilka dni przed. Jedno jest pewne. Jeżeli zagramy w IV rundzie to sygnał jest produkowany przez UEFA i Polsat musi dać mecz na otwartym Polsacie. Ale do tego jeszcze daleka droga.
Odpowiedz cytując