Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3660
Stary 20.07.2011, 13:30
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104..._Stilicia.html Hahaha! Gdzie jest ten palant z Amiki, który mnie przekonywał, że Borussia baaaardzo chce Stlica, tylko przez brak kasy nie mogą go kupić Dla chcącego nic trudnego ;-)
Odpowiedz cytując