Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2318
Stary 20.07.2011, 13:23
A ja widzę jak narazie same plusy Wisły.
Obrona nam zacyna funkcjonować (powiecie, że słaby rywal?), naprawde Lamey mnie pozytywnie zaskakuje, Chavez może ma problemy z wyprowadzaniem, ale przynajmniej stara się utrzymać zero z tyłu i ja to cenie. Jaliens powoli nam sie rozkręca (może wkońcu skończy popełniać błedy), na środku jeszcze walczy o skład Bunoza (ew za Jaliensa) , za Paljica powoli będzie wchodził do składu Diaz. formacja obrony musi się zgrywać miesiącami, ale Diaz wygryzie Paljica. Nie zapominając, że Jovanović może wejść na środek, bądź bok.

A najbardziej optymistycznie napawa mnie duet Illiev-Melikson, szukają się, jest ta chemia, która jest potrzebna w piłce! Co do Nuneza- za mało go widziałem, żeby go oceniać. Mam nadzieję, że Illiev zagości na dłużej w 1 składzie.
Odpowiedz cytując